Zakončení motosezóny 2008

Zakončení sezóny 2008

Motosezóna je svině! V ČR určitě! Na jaře na sebe někdy nechá dlouho čekat, v létě nám počasí servíruje lijáky, bouřky nebo vedra 35°C, na podzim naschvál už od října se přihlásí mrazíky, studený asfalt a listí v zatáčkách, a v zimě... to bílé svinstvo, co zase padá.

Ale ta letošní, 2008, ta rozhodně stála za to! Vždyť už 24.2.2008 jsme si to poprvé namíříli do kultovního Bílovce a jelikož počasí přálo tak i na Olešnou! U Hanky v Bílovci jsme pak 12.4.2008 oficiálně tu naši sezónu otevřeli! Během sezóny jsme zvládli hafo akcí! Nemohla chybět jarní Freedom párty 2008 v Rožnově, naprosto nezapomenutelná Meganarozeninová akce u Terezky na chatě, samozřejmostí byly podniky WSBK a MotoGP v Brně. Podnikli jsme taky úžasné výlety po severní Moravě a na Slovensko. Nechyběla ani každoroční "up to 50ccm" Expedice na Visalaje. A jelikož je motosezóna svině, tak jsme ji museli i ukončit. A tak 15.11.2008 Bobiczi ukončili sezónu opravdu ve velkém stylu!

Zakončení sezóny 2008

Vše začalo v sobotu už ve 12 hodin srazem u nového Penny marketu v Rychvaldě. Počasí fakt přálo a účast... parádní! Vyjeli jsme ve velkém stylu směrem centrum Ostravy, protáhli jsme to přes Stodolní a kolem Futura na Porubu. Ohřívání zadní gumy při točkách 10K s vonnými a kouřovými efekty při čekání na semaforech nemohlo chybět. A davaj v kule na Bílovec. V Bílovci jasný cíl: zahřát zmrzlé xichty u Hanky na Střelnici! Dali jsme obídek, horký čaj, potlachali o studených gumách, listí v zatáčkách a jiných "příjemnostech" podzimu, hurá na stroje a odjezd k bývalému motobaru, "aby si tady hoši trochu zablbli". Toppřík na svém SV lítal po zadním, Wozi s Bzikkem na tandemu mu konkurovali na Muz660, Tula dal řádně pokouřit Transalpovi a Pastellík ukázal, že i jeho nová 749 umí gumovat!

Zakončení sezóny 2008

A protože bylo blbnutí málo, tak hurá rovnou do Rychvaldu ke kostelu. Cesta boží, slunko hřálo do zad, přimrzlé prsty držely konstant točky vysoko. Grandiozní příjezd na plac u kostela už dával tušit, že o gumovací řádění nebude nouze. Nebyla! Toppřík ukázal své gumě, kdo je tady pánem, a s úsměvem v xichtu polechtal kordy o asfalt. Hranáč předvedl pár kvalitních off-bike shock-burnoutů a překvapil i Muz, který dal své zadní pokouřit rear-brake driftem a pak burnoutem nejen dokola ale i do omezovače! Hardcore jak zkurwysyn! A tak po kvalitní show, když i přihlížející čumilové přestali slintat a konečně zavřeli spadlé brady, nastal čas rozloučení před večerním nářezem! Rebelové ještě protáhli asfalt na Třešňovce. A pak hurá do garáží.

Sraz 17:30 na Slavoji. Naše holky se postaraly o jednohubky, chlebíčky a jiné dobrůtky. Vlaďka se podělila o svou buchtu. Nechybělo pivko a jiný hřejivý chlast. Chlapi se postarali o muziku, o skvělou organizaci a hlavně o parádní ceny do soutěží! Zakončovací kalba a soutěžení mohlo začít! Sešli jsme se opravdu v hojném počtu. Nejen Bobicizi! Dorazili Střelci, Sršni a další kámoši. Vymetali jsme parket, Toppřík nezklamal a předvedl sólo s Arabelou.

Zakončení sezóny 2008
Holky se pustily do nelítostného souboje v páce. Střelci mohou být pyšní! Zuzka nakonec ve finále poráží Verču. Kde se to v té holce bere?
Zakončení sezóny 2008
V chlapské verzi šlo do tuhého. Finále bylo ve znamení mohutných pracek Bobiků Muze a Toppříka. Po hustém, vyčerpávajícím, nelítostném a dlouhém boji ala "Rocky" vítězí Topper Topgun a mohutnou hnátou přebírá cenu.
Zakončení sezóny 2008
V přetahování o tažné lano to taky nebylo o peříčkách. Pastell navrhuje systém "každý s každým..." Teda 4 na 4. Po řadě tvrdých soubojů vyhrávají na kila, teda, na body Sršni ve složení Hanys, Carda, Košti a Kuzmič. Lano dostalo pořádně zabrat!
Zakončení sezóny 2008
Královská disciplína v pití půlitru piva měla letos opět šílený spád! Chlapi se s tím nemazlili a lili to do sebe jedno po druhém. Finále poatřilo Tulovi a Pájovi. V okamžiku po pár hltech jsme měli vítěze! Páju!
Zakončení sezóny 2008
Favorizovaný Tula tak dovršil svůj titul největšího smolaře roku a cena "Transmamlas" tak zaslouženě putovala právě jemu.
Zakončení sezóny 2008
V dámské verzi pak se do finále tězce probojovala Kája a Verča. Třetinku piva do sebe holky nebojácně obrátily! O půl hltu vyhrává Verča!
Zakončení sezóny 2008
Nemohlo chybět vyhlášení celoroční tipovací soutěže! Na 3. místě se umístil Sršeň Pitr. Na 2. místě Bobiczek Pastell de Capo. Vítězem se stal Bobiczek Kirk, který prokázal své tipovací schopnosti a svou pozici neohroženě udržel až do konce soutěže!


Zakončení sezóny 2008
Zakončení sezóny 2008



Zakončení sezóny 2008

Po soutěžích nastal čas na suprový gulášek, o který se postaral Podlipný Muz. A pak kalba až do rána! Maras! Hardcore jak zkurwysyn! Díky všem, kteří se zúčastnili!

Taky díky za skvělou, téměř bezchybnou, zcela nadupanou, prostě parádní motorkářskou sezónu 2008 a do té další 2009 přeji tisíce pohodových kilometrů bez nehod, a nespočetné množství příjemných a intenzivních zážitků nejen s našimi jednostopými stroji!

Lukin d'Ridente