Motocykl 2008

V. sršnosraz - 2007

....kam se ty motorky poděly???.....V sobotu 8.3 se naša grupa vypravila do Praglu na Motocykl 2008. Sraz byl určen 0:10 na křižovatce u Adoše směr 100dolní. Pro čajníky jako je Václav , Bziik a Verča, až o pul 4 na nádrží. My nečajníci jsme se vydali směr Michálkovice na trolejbus. Samozřejmě většina z nás byla vybavena domácím kalvíčkem v příručních plaskulách. A tak jsme to teda začali rozjíždět pěkně od podlahy už z rána.

Po nástupu do trolejbusu , který jel 0:40 jsme k příručním plaskulím přidali i jiné zdroje z batohů. Po příjezdů na 100dolní jsme se usadili a dali si každý jedno pěkně orosené, jen Kirk byl labužník a chtěl si dat "Mexičanovu prdel", ale mexičana asi bohužel neměli po ruce:D, tak si dal nakonec B52. Asi po hodince a pul pokračovala grupa směr hlavní nádraží, kde byl sraz z čajníkama a zbytkem výpravy. Po nástupu do vlaku, který se taky nepovedl na poprvé ,jelikož ony do té prahy jely vlaky dva a my si mysleli že jen jeden. Když jsme se usadili pokračovalo v naší bohulibé činnosti…….. :D. Někteří po cestě usínali, zatím co v jiných se žačaly probouzet temné touhy. A tak se spustila hra na pravdu. Jako padaly zajímavé věci jako nějaká krabice nebo návštěva kina, či snad motorka jako… no radši nic:D. Za největší úchyláky výletu byli zvolení Kirk a Mimi siki(kočičí chcanky). U Kirka to probíhalo celkem v pohodě akorát byl takový hodně zapálený do této hry. Za to u Mimi sikiho to bylo horši ten dokud jen vyprávěl tak to bylo ještě dobré, ale jak se postavil a prohlásil že nám to musí předvést tak to byl konec a museli jsme mu v tom pohotově zabránit. On byl vlastně vůbec nějaký moc úchylný, protože ráno v trolejbuse na Adoše prohlásil "Adoš chceš si sednout já si postavím".

Po příjezdu do Práglu(asi o pul 8) jsme se vydali směr výstaviště, kde jsme zjistili, že výstava začíná až v deset. A tak se někteří se vydali na snídani do Macdonaldu, ti druzí se šli jen tak flákat a zabít čas. Sraz měl být o pul 10 u pokladny, ale už v 9:15 nám volal nervózní Bziik kaj jsem že už stojí ve frontě na lístky. Nakonec protože jsme byli pomalí tak je přikupil i nám.

A show muže začít už máme všechno potřebné , ale pul hodiny ještě čas. Tak zevlíme před pavilonem. Tulovi tam přijel mezitím vzor ( týpek na nadupaném Transalpu), měl by ses hecnout Tulo. Po mírné tlačenici bylo dosaženo konečně cíle, jsme uvnitř. Začalo okamžité vytahování foťáků, osedlávaní a zkoušení mašin, sbíraní prospektu a dokumentování všeho co šlo. Po chvilce jsme se poztráceli a tak jsem dal pokračovali ve skupinkách. Sešli jsme se až kolem poledne na terase, tam už pomalu začínal perlit Václav, který to později rozjel ve velkém.

Po té jsme pokračovali dal po výstavě a po prohlídce zbytku včetně Bohemia Custom, pokračovala naše cesta směr metro na hlavní nádraží a dom. První problémy s cestou domů bylo jaké si koupit jízdenky na metro jelikož hlavní nádraží bylo jen 3 zastávky tak si všichni koupili za 18Kč. Jen Hranáč s Pavla, kteří poslouchali rady Aďoše si koupil za 24 Kč. Jo ale po chvíli se ukázalo, že Aďoš s Kačou v praglu zůstávají a jeli až skoro na konečnou a proto si koupili drahé jízdenky. Tak si zas Hranáč a Pavlou jednou prohnuli peněženku.

Na hlavním nádraží se čekalo asi pul hodinky na správného ostravského Hutníka, který ovšem jen do Vítkovic. Ve vlaku se prohlížely prospekty co kdo podral a taky se dojížděly zásoby kalvíku a všeho tekutého.Asi po hodině jízdy už byl Václav tak zmrdaný, že se začal opět projevovat jako před dvěma roky při cestě z Moto GP. Ta piča na dovolené nahodila svůj tradiční banán a spustila. No co vám budu povídat kdo nezažil neuvěří smáli jsme se celou cestu. Vysvětloval nám třeba jak se pije pivo nebo třeba pul hodiny opakoval Hanáči ty …… další perličky jako třeba jeho slavné osmiminutovky….. :D.

A tak jsme dojeli šťastně domu akorát nezávidím Kirkovi Jidášovi a Pavle, protože museli jet pak dal s lidma ve vlaku kteří asi byli trošku naštvaní z Václavova fulani. Ale dojeli nakonec taky štastně.

Účastníci zájezdu: Skoro celá grupa, až na některé chronické absentéry.

Foto: ...tady se schovaly a ještě tady II;-)

Zimi